Луцька “Волинь” вдома зіграла останній  контрольний матч. “Хрестоносці” зустрілися із прем’єр-лігівським “Львовом”. Гра завершилася із рахунком 1:2 на користь гостей.

Першою відкрила рахунок саме луцька команда. Новачок “Волині” Віталій Пономарь вдало поцілив у ворота на двадцять третій хвилині.

Із відповіддю львів’яни не забарилися. Їхній гравець Ренан Абнер забив м’яча у сітку волинян уже за шість хвилин.

А за одинадцять хвилин Абнер уже оформив дубль. Що й принесло львівській команді перемогу.

Тренери обох грою своїх підопічних залишились задоволеними.

Такі ігри допомагають зберігати форму гравцям обох команд. Наразі волиняни готуються до початку нового сезону.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.