Місцеві реєструються на капоті ретро автомобіля. Нетверезий чоловік щось вигукує. Люди доїжджають на велосипедах і займають чергу. Так розпочалося громадське слухання у селі Сапогове. Селяни обговорювали чи приєднуватися їм до обласного центру.

Зі слів, експертки з децентралізації, люди бояться змін і нині існує стереотип: якщо село приєднується до міста, воно втрачає статус села.

Селяни поцікавилися чи вирішить щось це голосування, у відповідь почули що останнє слово за депутатами. Попри це люди все ж волевиявилися.

П’ятнадцятеро підтримали ідею приєднання, семеро проголосували проти і один утримався. Такі громадські слухання заплановані в усіх чотирьох селах Прилуцької сільської ради. А поки фахівці прогнозують позитивні зміни. Луцьк має найбільший бюджет в області і Прилуцькому вигідно приєднуватися.

Валентин Малиновський каже: людям буде зручно, бо багато хто працює в місті, лікується в медичних закладах Луцька, діти навчаються тут і відвідують різні гуртки. На його думку, голова Прилуцької сільської ради перед цим двічі накладав вето на приєнання з політичних причин.