Останню партію з 12 нових спеціалізованих автомобілів отримав «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Волинської обласної ради». 10 з них передали бригадам екстреної медичної допомоги у міста та села.

Про це повідомляє пресслужба Волинської обласної ради.

У церемонії вручення ключів від новеньких «швидких» взяли участь перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, народний депутат України В’ячеслав Рубльов, депутати обласної ради, керівництво області та представники місцевого самоврядування.

Директор КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Волинської обласної ради» Володимир Шмаль зазначив, що авто були придбані за власні кошти, надані підприємству Національною службою здоров’я України. Це 12 санітарних автомобілів марки «Peugeot Boxer» загальною вартістю понад 23,5 млн грн. Він також зауважив, що ці «швидкі» типу «В» додатково обладнали сучасною медичною апаратурою, відтак, вони майже не відрізняються від повноцінних реанімобілів. Тут є система подачі кисню, апарати штучної вентиляції легень, дефібрилятори, електрокардіографи, автономний обігрів.

«Ми повністю оновили автопарк нашого підприємства. Всі 72 бригади мають новенькі, оснащені за євростандартами авто. Наше головне завдання – забезпечити бригади екстреної медицини усім необхідним для роботи, адже на них відповідальність за життя людей», – розповів Володимир Шмаль.

Народний депутат України Вячеслав Рубльов зазначив, що цілковите оновлення санітарного транспорту на Волині відбулося чи не вперше.

«Попри складні часи Національна служба здоров’я забезпечує медичну галузь. Головне – ефективно розпорядитись цими коштами. На Волині це роблять правильно. У нас є чим рятувати людей і є фаховий персонал. Україна має майбутнє з такими людьми», – підкреслив Вячеслав Рубльов.