На Волині медики врятували жінку, у якої констатували клінічну смерть.

17 квітня о 20:48 у центральну оперативну диспетчерську поступило звернення з приводу: «важко дихати» до жінки 1957 року народження у місті Ковелі, – повідомляє прес-служба волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Вже за 4 хв бригада екстреної медичної допомоги була на місці виклику, жінка знаходилась в термінальному стані. Об 21 годині у жінки було зафіксовано зупинку серцевої діяльності, констатовано клінічну смерть.

Реанімаційні заходи проводились в повному обсязі – було проведено непрямий масаж серця з ШВЛ, введено 9 ампул адреналіну. Все відбувалось під моніторуванням важливих життєвих функцій. На 50-тій хвилині у хворої з’явилась фібриляція шлуночків. Після проведення дефібриляції у хворої відновилась повноцінна серцева діяльність, пульс на периферичних артеріях, пізніше з’явилось самостійне дихання та свідомість.

Пацієнтку в дуже важкому стані з післяреанімаційною підтримкою та ознаками гострого інфаркту міокарду було доставлено в Ковельську ЦРЛ.