У Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф пояснили, чому медики не роззуваються вдома у пацієнтів і не завжди одягають бахіли.

Про це йдеться на сторінці установи у Фейсбуці.

16 квітня о 15:45 на екстрений номер «103» поступило звернення від хворої лучанки. Вона скаржилася на сильний біль. Медики приїхали за викликом.

“Хвора лежача, але при пам’яті, адекватна з діагнозом хронічний пієлонефрит (неспецифічне бактеріальне захворювання нирок, що уражає паренхіму нирок, переважно інтерстиціальну тканину, лоханку та чашечки, – ред.в стадії загострення. Після надання відповідної допомоги хвора відмовилась від госпіталізації в лікувальний заклад”, – йдеться у повідомленні.

Вже за годину, о 16:44, надійшла скарга від дочки хворої.

“Жінка запевнила, що «бригада самовільно увірвалась в квартиру» до її “неадекватної” мами та не одягнули бахіли. Зі слів скаржниці, в неї великі претензії до працівників “швидкої”, оскільки вони нібито змусили дитину відкрити двері (дитині 25 років)”, – написали медики. 

У Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф наголошують: бригада “швидкої” дбає перш за все про здоров’я пацієнтів, а не про їх килими.

“Бригада швидкої допомоги не зобов’язана надягати бахіли і тим більше знімати взуття, а також обходити ваші килими, дорогий кахель тощо. Це екстрена служба, яку хвилює в першу чергу життя пацієнта, а не чистота ваших килимів, підлог тощо. Майте хоч краплю поваги до тих, хто, ризикуючи своїм життям, віддаючи своє здоров’я, працюючи в важких умовах, рятує чиєсь життя”, – просять медики.