Волинські офіцери громад отримали нові службові автомобілі. 

Офіційне вручення 25 позашляховиків Renault Duster відбулося у четвер, 11 червня.

Вручити ключі від нових автомобілів приїхали голова Національної поліції України Ігор Клименко, його заступник Олександр Фацевич та начальник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко та керівники органів місцевої влади.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» – це новий формат роботи дільничного офіцера поліції, який передбачає його постійну присутність на території ОТГ, більш тісну співпрацю з населенням та керівництвом ОТГ, підзвітність ОТГ та додаткові функції.

“Поліцейський офіцер громади – це універсал , який має служити на території громади і жити тут, його повинні знати всі жителі населених пунктів, які входять до цієї ОТГ. Він цих жителів має знати також. Він повинен знати проблеми жителів, які стосуються компетенції поліції. Прекрасний слоган “Я тут” означає, що кожен житель має знати, що поліцейський десь поруч. Він приїде в будь-яку пору і за будь-якої погоди”, – відзначив головний поліцейський країни.

Ігор Клименко також розповів, що автомобілі, які передаються громадам обладнані всіма засобами стеження. Але крім того, в них є засоби, з якими поліцейські зможуть допомагати людям в різних ситуаціях. Скажімо, вони зрубуватимуть дерева, які пошкодили машину чи дах будинку, або ж зможуть витягнути автівку з багнюки.

30 молодих людей, які працюватимуть поліцейськими офіцерами у волинських громадах, ретельно відібрані з сотень претендентів. Усі вони пройшли навчання, стажування на Дніпропетровщині та склали іспити.

Голова обласної ради Ірина Вахович подякувала гостям за те, що саме Волинь вибрали одним із пілотних проєктів, а поліцейським офіцерам громад побажала успіху та відповідальності.

“Моя донька запитала: “Це вони будуть,як шерифи?” З цим статусом до вас будуть й відвідні вимоги. Дуже бажаю, щоб вам все вдавалося з тими новими перспективами, які перед вами відкриваються. Вітаю й громади, які отримали такі хороші можливості”, – сказала Ірина Вахович.

Голова ОДА Юрій Погуляйко побажав “шерифам” якнайшвидше завоювати довіру і завжди бути на стороні Закону. “Сподіваюся, що ви станете невід’ємною частиною територіальної громади”, – додав очільник виконавчої влади області. Він вважає, що нова система співпраці між поліцією та територіальними громадами є позитивним надбанням.