Луцьким прикордонникам вручили ключі від новеньких Mitsubishi L 200. Автомобілі передали у рамках міжнародної технічної підтримки Сполучені Штати Америки.

«Вони з нульовим пробігом, а будуть використовуватися по всій білоруській ділянці кордону», – розповів начальник відділу озброєння та інженерно-технічного забезпечення Петро Якимчук.

Отримали 10 автомобілів, незабаром прибуде ще стільки ж. За словами прикордонників, нині вони особливо стануть їм у нагоді.

Водій Михайло каже: комфортно і дуже добре, що всередині машина вмістка і з повним приводом. Це саме те, що треба для патрулювання на кордоні.

«Велика перевага, що все практично включається механічно. Як для кордону, то це краще, ніж електроніка», – зауважує штабсержант Михайло Колівошко.

Головна вимога до транспорту для прикордонників – хороша прохідність і економність. Їздити треба багато і не завжди рівними дорогами.

«На білоруській ділянці кордону дуже заблочена місцевість, є такі ділянки», – каже сержант Віталій Миртинюк.

Водій додає, що авто нічим особливим він не вирізняється, просте у кермуванні.

Вартість одного такого автомобіля, кажуть прикордонники, – мільйон гривень.

Підрозділи прикордонного загону охороняють 214 кілометрів кордону із Білоруссю, 288 кілометрів із Польщею та три контрольовані прикордонні райони: Володимирський, Ковельський та Камінь-Каширський.