Новеньке житло, де все якісно, комфортно та сучасно – мрія багатьох волинян. Втім, неабияк важливо, щоб оселя була не лише затишною, а й теплою. Ось  сучасний житловий комплекс «Крила», що в Луцьку. Тут квартири якісні, сучасні, просторі, до того ж мають вільне планування, індивідуальне опалення, красиві фасади, сучасні дитячі майданчики та сучасну територію. До здачі багатоповерхівок в експлуатацію ще є час і забудовник якраз дбає про тепло у квартирах своїх мешканців.

У квартирах якраз встановлюють котли.

«Дані котли мають дуже великі переваги тим, що мають великий ККД – коефіцієнт корисної дії більше 93%. Гріє воду на 64% з виходом 10 літрів в хвилину», – пояснює інженер компанії «Орбіта» Віталій Махновець.

За його словами, нині на ринку є велика проблема з сучасними та високотехнологічними котлами. Тож, аби мешканцям було комфортно та тепло у своїх оселях, команда звернулася за допомогою у клієнтський простір 104 ua. Працівники «Волиньгазу» запевняють, у них широкий вибір газового обладнання на будь-який смак та гаманець.Усі вони не просто мають ліцензії та сертифікати якості, а й відповідають особливостям українських газорозподільних систем. Крім того, мають високі ККД, тепловіддачу і клас продуктивності, а отже дозволяють економно споживати газ.

Вас проконсультує персональний менеджер. Він і супроводжуватиме увесь процес газифікації чи реконструкції, якщо клієнт замовляє послугу під ключ. Саме такою скористався забудовник «Орбіта» для власних новобудов у Луцьку та Ковелі. І своїм вибором, кажуть, задоволені. Завдяки сучасним технологіям мешканці будинків зможуть регулювати температуру в кожній кімнаті окремо і навіть керувати показниками поза межами квартири.

Фахівці Волиньгазу запевняють, у них індивідуальний підхід до кожного клієнта і широкий асортимент, з якого можна обрати саме те, що вам потрібно.

І не лише проконсультують, а й встановлять та запустять в роботу. Адже одна з пріоритетних послуг – підключення, що має ряд переваг.

«В одному місці ви берете технічні умови, які визначають точку приєднання, вам виготовляють виконавчо-технічну документацію, проєктно-кошторисну документацію, виконуються будівельно-монтажні роботи паралельно з монтажем котла, прийом газопроводу в експлуатацію і пуск газу», – розповів начальник відділу капітального будівництва АТ «Волиньгаз» Андрій Самарук.

Фахівці «Волиньгазу» розробили проєкт для нестандартного приєднання, встановили котли та лічильники. А також спроєктували систему газопостачання для індивідуального опалення. Цьогоріч забудовники-юридичні особи  придбали біля 1000 котлів.

«Персональний менеджер клієнтського простору 104.ua TEXT: Ми їм допомагаємо підібрати котел на їхню площу будинку. Тобто, якщо клієнти звертаються, то підбираємо парапетні, димохідні, одноконтурні, двоконтурні, конденсаційні котли», – сказала персональний менеджер клієнтського простору 104.ua Ірина Шагута.

Підібрати та замовити газове обладнання та послугу може кожен з вас в усіх клієнтських просторах 104.ua.