Чиновника Державної екологічної інспекції у Волинській області спіймали на хабарі. Він вимагав 1000 доларів за своє сприяння  і пообіцяв не притягувати до адміністративної відповідальності зловмисника. 

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волинської області.

“Правоохоронці викрили на одержанні хабара головного спеціаліста відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Волинській області”, – йдеться в повідомленні.

Посадовця затримано під час одержання другого «траншу»  – 600 доларів США. Попередньо ж правоохоронці задокументували факт одержання ним ще 400 доларів США.

У таку ціну екоінспектор оцінив не притягнення громадянки до відповідальності за незаконну заготівлю лісових ресурсів.

Тривають першочергові слідчі дії. Вирішується питання про повідомлення посадовцю про підозру у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди.

“Зауважимо, що згідно із санкцією ч.3 ст. 368 КК України, за такий злочин передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна”, – додають у прокуратурі.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: “На хабарі для поліції”: як волинський адвокат видурював гроші в клієнта