У Житомирі стався озброєний напад  на поліцейських групи фізичної охорони УПО у Волинській області. Одного чоловіка поранено.

Напад стався 9 вересня близько 10:00, – повідомили у  Головному  управлінні Національної поліції в Житомирській області.

Попередньо встановлено, що під час переміщення грошей з магазина до спеціального автомобіля на одного з поліцейських групи фізичної охорони напали невідомі із застосуванням вогнепальної зброї.

Правоохоронець встиг убезпечити сумку із щойно отриманими грошима, закинувши її у салон броньованого автомобіля. Одразу ж потому інший поліцейський заблокував машину із середини.

Унаслідок вчиненої стрілянини поліцейський групи фізичної охорони отримав поранення у ногу. Наразі його доставлено до лікарні для надання необхідної медичної допомоги.

Нападники з місця події зникли на автомобілі.

За повідомленням про подію відразу були підняті по тривозі відповідні підрозділи поліції області, а на території регіону введено оперативний план “Сирена”. Тривають заходи щодо розшуку і затримання небезпечних нападників.