Волинського митника підозрюють у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди. 

У хабарництві підозрюють головного державного інспектора відділу митного оформлення № 4 митного поста «Володимир-Волинський» Волинської митниці ДФС, – пише пресслужба прокуратури Волині.

Слідство встановило, що митник систематично вимагав та одержував побори із волинянина, який займається перевезенням товарів та пасажирів через державний кордон України.
Упродовж червня-вересня 2019 року головний державний інспектор тричі одержував від цього громадянина неправомірну вигоду (усього – 4 тис грн) за безперешкодне проходження митних формальностей.

Викрито митника 25 вересня 2019 року на його робочому місці. Грошові кошти, одержані ним від громадянина, вилучено під час обшуку.

Нині головному державному інспектору повідомлено про підозру у вимаганні й одержанні неправомірної вигоди. Від посади він відсторонений.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Голову сільради на Волині зловили на хабарі

Зауважимо, що згідно із санкцією ч.3 ст. 368 КК України, за такий злочин передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.