У Луцькій міській раді з нагоди Дня Незалежності урочисто нагородили відзнаками і грамотами активних громадян та організації, що дбають про розвиток міста і держави. Серед таких – колектив Волинської обласної організації Національної спілки архітекторів України, який отримав подяку міського голови.

“У переддень нашого найбільшого свята – Дня Незалежності – ми завжди збираємося, аби подякувати найкращим людям нашого міста за їх досягнення. Звершення кожного з вас служать прикладом для інших. Завдяки вам ми маємо позитивну динаміку в розвитку нашого міста”, – сказав перед врученням відзнак секретар Луцькради Григорій Пустовіт.

Подяку, адресовану волинським архітекторам, отримував Тарас Рабан, який вже понад 10 років є головою обласної організації.

“Наш осередок зараз налічує більше 40 архітекторів. Усі вони – професіонали своєї справи. Ми практики – працюємо в проектних організаціях, створюємо проекти будівель, які потім виростають на вулицях міста. У цьому і є наша мета. Також ми часто беремо участь в обговорення щодо створення чи реконструкції багатьох об’єктів Луцька”, – поділився Тарас Рабан.

Архітектор запевняє: Луцьк повинен розвиватися.

“Я не до кінця задоволений тим, що зараз відбувається в Луцьку, його архітектурними змінами. Розумієте, немає межі досконалості: хочеться, аби наше місто було ще кращим. Хочеться, аби серед міст обласного значення Луцьк був найкращим”, – зазначив голова волинського осередку НСАУ.