Правоохоронці  затримали трьох волинян, котрі  більше року  займалися незаконною діяльністю пов’язаною зі збутом психотропних речовин в Луцьку  за допомогою каналу створеного в месенджері. Встановили, що затримані розписували стіни рекламою наркотиків з метою популяризації “бізнесу”.

Слідчі оголосили зловмисникам  про підозру, – повідомили у секторі комунікації поліції Волинської області.

Проведеними оперативними заходами встановлено, що 20-ти річний житель Луцька створив інтернет-ресурс з продажу психотропних речовин, шляхом залишення закладок в людних місцях  Луцька. У березні 2019 року учасники групи з метою конспірації своїх злочинних дій змінили сайт на месенджер через який можна було замовити психотропні речовини, зокрема «амфетамін» та «PVP» (альфа-кристали). Для отримання оплати за продаж заборонених речовин зловмисник оформив електронний гаманець однієї з платіжних систем. В подальшому електронні гроші виводились на його банківську картку.

22-річний місцевий мешканець, отримував “товар” у службі доставки. Після цього він та ще один спільник, 18-річний лучанин, фасували та розкладали заборонену речовину в обумовлених місцях обласного центру, після чого фотографували ці місця й отримані фото викладали в мережу. Окрім того, вони здійснювали рекламу створеного ресурсу аерозольними балончиками на фасадах будинків, у під’їздах та інших людних місцях, через який можна було придбати психотропні речовини.

Правоохоронці  провели санкціоновані обшуки у помешканнях зловмисників під час яких виявили та вилучили речові докази по справі, зокрема, оргтехніку, мобільні засоби зв’язку,  банківські картки, психотропні речовини,  балончики із фарбою та гроші, отриманні від незаконної діяльності.

Молодикам загрожує  покарання  від шести до десяти років позбавлення волі. Триває досудове слідство під час якого будуть з’ясовані усі обставини злочинної діяльності фігурантів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Піймали чоловіка, який надсилав поштою наркотики клієнтам у Луцьку. ФОТО