За 9 місяців волиняни витратили 19 мільйонів доларів на нові автівки.

Найпопулярнішою маркою у регіоні була Toyota, яких зареєстрували 97 авто на суму $3,5 млн. Також попитом користувалися Renault і Kia, – пише ІА Конкурент.

У січні-вересні в Луцьку та Волинській області придбали 550 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $35 тис. Сума витрат за 9 місяців в регіоні перевищила $19 млн.

Серед компактних авто волиняни найчастіше купували Hyundai i10. У B-класі лідером стало Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – Peugeot 301. Ліфтбек Skoda
Octavia
 найчастіше купували серед машин класу D. Лідером E-класу була Toyota Camry. У F-класі бестселером був Mercedes S-Class. Поміж позашляховиків найбільше продажів
отримав кросовер Kia Sportage, який виявився найпопулярнішим серед усіх класів.

Загалом, у січні-вересні цього року українці придбали 61 тис нових автомобілів. Найпопулярнішою маркою в Україні було Renault, яких зареєстрували майже 9,5 тис авто на суму $150 млн. Також попитом користувалися Toyota і Kia. Загальна сума витрат у перші 9 місяців поточного року становила $2 млрд.

Нагадаємо, у січні-вересні минулого року в Луцьку та Волинській області також зареєстрували понад півтисячі нових автомобілів, але сума витрат тоді становила $18 млн.