Триває реєстрація на грандіозне дійство – “Dmytruk Luchesk Half Marathon 2019”.  Організатори закликають усіх охочих реєструватися якомога раніше, адже вже з вересня вартість участі в півмарафоні зросте.

Спортивне свято традиційно відбудеться на День міста – 8 вересня.

Зареєструватися для участі можна на сайт події. На свою електронну пошту  ви отримуєте спеціальну форму, заповнюєте її й вже 8 вересня приходите до центрального корпусу СНУ, що на проспекті Волі, де вам дають стартову торбину учасника. Не забудьте взяти з собою документ, що посвідчує особу.

До речі, у стартовій торбині, який кожен з учасників отримає перед початком півмарафону, будуть наліпки, чіп для вимірювання часу, баф тощо.

Вартість реєстрації до 31 серпня – 550 гривень. Вже з 1 вересня ціна зросте.

Організаторами події незмінно є компанія «Дмитрук» та спортивний клуб «Лучеськ».

Програма забігів Dmytruk Luchesk Half Marathon 2019 складатиметься з таких дистанцій:

  • 21 км,
  • 9 км,
  • 6 км.

Дитячі забіги:

  • 100 м,
  • 500 м,
  • 1000 м.

Нагадаємо, в рамках підготовки до події усі охочі можуть тренуватися під керівництвом майстра спорту з легкої атлетики, учасника Чемпіонату світу з бігу на 100 км, чемпіона України з бігу на 50 км Романа Гаврилюка.

Компанія “Дмитрук” тричі на тиждень організовує потужні тренування для спортсменів та любителів бігу, які вирішили брати участь у цьогорічному забігу. У будні група тренується на стадіоні «Авангард», у вихідний день – в центральному парку. Усі тренування анонсують на сторінці півмарафону у фейсбуці. Для усіх охочих тренування завжди безкоштовні.

У неділю, 8 вересня, на 12 каналі буде пряма трансляція усього півмарафону.