Вибори до Верховної Ради тривають. Якщо вранці на дільницях були лише поодинокі виборці, то ближче до обіду їх кількість збільшилася, місцями з’явилися невеликі черги.

Голосують усі – від молоді до пенсіонерів. Журналісти 12 каналу відвідали різні дільниці Луцька і розпитали виборців, чого вони очікують від нового парламенту.

Геть усі кажуть: прийшли, аби зробити свідомий вибір і переконані: ігнорувати голосування не можна.

“Мені 18 років і я вперше прийшов на дільницю у якості виборця. Я надіюсь, що мій голос щось змінить в країні, що жити в нас стане краще”, – поділився Валерій Чабан.

Юнак прийшов голосувати одразу після відкриття виборчої дільниці.

Нагадаємо, щойно голосування за кандидатів у народні депутати розпочалося, а на Волині вже зафіксували перші порушення.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Чого не можна робити виборцю

Заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар запевнив, що кожен голос важливий: і тих, хто прийшов на вибори, і тих, хто проігнорував голосування.

“Я сьогодні у гарному настрої, налаштований відповідально. Це свято демократії. Голос – це позиція, а не просто вкинутий бюлетень. Я завжди голосую сам і всіх закликаю. У будь-якому разі небажання голосувати цього дня впливає на всіх нас пізніше – коли приймаються не такі рішення, як хотілось би”, – поділився Володимир Бондар.

Усі виборці кажуть: впевнені, що обирають зміни на краще.

“Я голосую за зміни. Надіюсь, ті галочки, які я поставив, принесуть здобутки нашій країні”, – зазначив перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради Григорій Недопад.

Змін чекає і членкиня Наглядової ради ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” Катерина Дулапчій.

“Хочу, щоб дострокові вибори принесли той результат, якого очікує населення. Я думаю, що зміни будуть, але сподіюваюся, що це будуть саме якісні зміни”, – поділилася медійниця.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: На одній з луцьких дільниць проголосували 100% виборців

“Кожні вибори – це певне перезавантаження. Безумовно, кожен в очікуванні кращих змін. Нам важливо зараз зберегти ті цінності, над якими працювали багато років, курс на Європу. А ще – аби закінчилася війна. Хочеться, щоб новий парламент спільно з президентом знайшов шляхи її закінчення”, – сказав ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук.

Фото Поліни БЕРЕЗЮК та Дмитра МАТІЯЩУКА