Баскетбольний клуб “Старий Луцьк-Університет” обіграв “Хмельницький” у домашніх поєдинках. Перший матч розпочався вдало для лучан. Втім, ближче до середини, суперники практично зрівняли рахунок. На рівних минув і кінець гри, але з перемогою волинян з рахунком 79-69.

Ми до цього готувалися, тому нема, на що скаржитися. Потрібно вигравати із таким самим навантаженням”, – каже Анна Шликова, помічниця тренера БК “Хмельницький”.

Неабияким напруженим та емоційним був другий поєдинок команд. Суперники хотіли реабілітуватися після першої поразки і на майданчик вийшли дуже вмотивованими. Тоді як гравці “Старого Луцька” довго не могли зловити ритм гри. Разом з тим відсоток влучань команд суттєво різнився: 40 та 15.

Я вдячний хлопцям, що вони не дозволили в першій половині піти ще в досить великий відрив, хоча гра могла піти в інший бік, вони повернулися, зайшли в більш комфортну різницю +12 і після перерви ми потихеньку добирали і дійшли до клатчу і там вже переміг сильніший”, – каже головний тренер БК “Старий Луцьк-Університет” Володимир Журжій.

Гравці кажуть: важким був весь матч. Але допомогли вирвати перемогу віра, терпіння та підтримка вболівальників.

Остання чверть була важкою психологічно і разом з тим дуже видовищною. Господарі поля зібралися і дозволили супернику набрати лише сім очок. Самі ж волиняни набрали 23 очки, влучаючи з різних дистанцій. За хвилину до кінця матчу лучани вперше захопили лідерство після влучень з лінії штрафних та вирвалися уперед. Матч завершився з рахунком 85-84 на користь лучан.