Повідомили подробиці затримання волинського підприємця, який хотів підкупити працівника Управління захисту економіки.

Раніше оперативники Управління захисту економіки у Волинській області викрили факти протиправної діяльності підприємця. Останній став переможцем конкурсних торгів на поставку продукції до державних установ, – пише прес-служба Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Але дана продукція не відповідала нормам якості, зазначених у тендері. Крім того, вартість такої продукції було значно нижче. Наразі за викритими оперативниками правопорушеннями проводиться досудове розслідування.

З метою уникнення відповідальності підприємець звернувся до керівника відділу управління захисту економіки з діловою пропозицією. За припинення проведення процесуальних дій у кримінальному провадженні та подальше його закриття запропонував 5 тисяч доларів США неправомірної вигоди.

За даним фактом військова прокуратура Луцького гарнізону Західного регіону відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди) КК України.

У понеділок, 20 травня, у Луцьку оперативники управління захист економіки в Волинській області Нацполіції за процесуального керівництва військової прокуратури Луцького гарнізону Західного регіону затримали підприємця під час спроби підкупу начальника відділу. З місця вилучено 5 тисяч доларів США, передані у якості неправомірної вигоди.

Підприємець затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.