Зміну схеми організації дорожнього руху обговорили в Луцьку.

Проєкт змін презентував головний інженер ПП “ТОЛА” Василь Цюп’ях. Він повідомив, що до переліку змін у схему організації дорожнього руху потрапило близько сорока об’єктів на деяких ділянках вулиць та окремих розв’язках. Ці зміни підвищать безпеку руху водіїв та пішоходів, а також покращать ефективність роботи вулично-шляхової мережі, повідомляють у міськраді Луцька.

“Все розроблено згідно європейських норм: зменшення ширини смуг проїзних частин; поетапний перехід дороги пішоходами, якщо проїзна частина складає більше 15 метрів; доступність маломобільних груп населення; внесено зміни в розмітку, – зазначив проєктант. – Ця організація дорожнього руху не стоятиме на місці, адже Луцьк розбудовується, з’являються нові житлові квартали, а відповідно потреба в місцях для паркування автотранспортних засобів. Над цим треба працювати та йти в ногу з часом”.

Перший заступник міського голови Григорій Недопад розповів, що ці зміни вже невдовзі стануть для деяких лучан справжнім сюрпризом, адже йдеться про дуже багато оновлень. Зокрема, на окремих ділянках вулиць та доріг буде влаштовано проїзд з одностороннім рухом, інші шляхи розв’яжуть до певної межі та з’являться додаткові паркомісця.

“Ми враховуємо побажання бізнесу, громадських активістів та працівників поліції, щоб зменшити навантаження на окремі ділянки дороги. Є дуже багато пропозицій, і всі вони враховані в новій схемі”, – зауважив Григорій Недопад.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Дороги 2020: скільки коштів виділять на волинські автошляхи. ВІДЕО