Стояти осторонь подій, що відбуваються в Україні, сьогодні неможливо. Проявляють патріотизм та щиру віру в нашу країну не лише дорослі, а й діти. Зокрема випускники середніх навчальних закладів освіти Вараської територіальної громади взяли участь у благодійному забігу. Детальніше – у сюжеті.

Навчання у школах закінчилося, однак випускникам не до відпочинку. Готуються до вступу у виші, а ще долучаються до заходів, спрямованих на підтримку тих, хто постраждав внаслідок війни. Один із таких – благодійний забіг випускників, який ініціювало управління освіти за підтримки РАЕС та міської влади.

«Захід проводиться з благодійною метою – підтримати місто Чернігів, підтримати його у відновленні всіх тих руйнувань, які завдані внаслідок війни. Випускники наших закладів здійснять такий благодійний забіг. Кошти будуть спрямовані на відбудову Чернігова», – запевнила начальниця управління освіти Олена Корень.

До участі долучилися випускники закладів Вараської територіальної громади. Усього зареєструвалося 332 учасники. Бігли за бажанням одне-два кола на стадіоні «Ізотоп». Кожен у скриньці для збору коштів залишив свій внесок. Оскільки захід був спрямований на підтримку жителів міста Чернігова, учасники також записали відеозвернення.

Рівненська АЕС активно бере участь у подібних заходах. Тож, привітав учасників і подякував дітям генеральний директор РАЕС Павло Павлишин.

«Дуже сильно змінюються цінності у людей, змінюється уклад життя, пріоритети. Це сьогодні потрібно для нашої країни, для нашого міста, для тих людей, яким потрібна сьогодні допомога. Ми тільки в єдності можемо далі розвивати, перемагати, інакше неможливо», – заявив гендиректор.

Співпраця міста, освітян, міської влади та РАЕС тісна та плідна.

«Ми ж робимо добрі справи. Спорт, навчання, освіта – це потрібно для того, щоб людина розвивалась, ми могли далі будувати нашу країну, розвивати наше місто, розвивати наш колектив. Це обопільно. Ми допомагаємо один одному», – сказав Павло Павлишин.

На заході вдалося зібрати 23 200 гривень. Це маленький внесок у велику справу.

«Для мене це було особисте бажання показати, що насправді ми всі разом і підтримуємо навіть тих, хто далеко від нас», – зазначила учасниця заходу Софія.