Смачно, якісно та вигідно! Гіпермаркет “Там Там Сімейні традиції” пропонує відвідувачам товари власної торгової марки! Її запровадили рік тому і продовжують активно розвивати.

Розпочали з молочної продукції, – розповідає комерційна директорка Тетяна Гейко. Молоко, сметана, масло, сири та йогурти. Слідом на полицях з’явились крупи: гречка, рис, цукор від “Там Таму”. На продуктах харчування не зупинились.

Потім ми впровадили товари першої необхідності – це мийні засоби, губки, те, що кожна господиня використовує щоденно на кухні. Сьогодні наші покупці хочуть за якісні товари, все-таки, платити менше. Вони спробували наші продукти і в більшості вже надають перевагу власній торговій марці”, – каже комерційна директорка ТОВ “Континіум-Трейд” Тетяна Гейко.

Впровадження власної марки – це і відповідальність, і контроль за якістю, які гіпермаркет повністю взяв на себе!

Ми постійно дегустуємо, ми постійно тримаємо руку на пульсі. Щоб наші молочні продукти, йогурти, масло, сметана були гідної якості, щоб покупці наші були задоволені”, – додає Тетяна Гейко.

За її словами, незабаром на полицях у “Там Тамі” буде ще більше продукції власного виробництва: високої якості та за вигідною ціною!