Народний депутат Степан Івахів підтримує ідею Президента Володимира Зеленського щодо розпуску Верховної Ради.

Про це пише Перший.

Нагадаємо, Володимир Зеленський під час інавгураційної промови заявив, що розпускає парламент восьмого скликання і позачергові вибори відбудуться за два місяці.

«Моя думка – я хочу, щоб це відбулось і президент скористався своїм правом. Цього потребує суспільство, тому ми зустріли це повідомлення, аплодуючи», – зауважив нардеп від ковельського округу Степан Івахів.

Парламентар погодився із тим, що Зеленський може поспішати з виборами, аби завести у Раду якомога більше своїх прихильників, поки має високі рейтинги:

«Безперечно, це правда. Хоча, чи знизиться рейтинг до осені, чи ні – можна тільки гадати. Але ризиків у нього точно менше, якщо заведе більшість у Раду зараз».

Він також додав, що позитивно оцінює роботу парламенту восьмого скликання.

«Парламент завжди був тою бідою, на яку зганяли всіх собак, але я горджуся, що попрацював цей термін і не можу знайти випадків, коли парламент запорював чи не пропускав правильні ініціативи Кабміну і президента України, він не був перешкодою. Так, ми дискутували, але не було жодного питання, яке б парламент зупинив. Сьогодні таких людей, як я приписали до старої формації. Слава Богу, в душі я себе відчуваю молодою людиною зі світлим розумом, не маразматиком і можу ще багато зробити», – сказав Степан Івахів.

На запитання про те, чи балотуватиметься до Верховної Ради знову, політик відповів, що про це говорити рано.

«Я сказав своїм колегам і скажу вам – між тим моментом, коли нас розпустили і тим, як ми вирішимо йти чи не йти на вибори, у нас є трохи часу відчути себе вільними людьми. Давайте ми насолодимось цим часом, а потім будемо думати. Поки планую витратити час на сім’ю», – розповів Степан Івахів.