«Я запалював усі новорічні ялинки у Луцьку років 20 підряд», – артист Олександр Якимчук. ВІДЕО
Актор Волинського академічного обласного драмтеатру Олександр Якимчук, який упродовж багатьох років виконує ролі новорічних персонажів, цьогоріч вперше за останні роки не був у ролі Святого Миколая на засвіченні головної ялинки Луцька.
Про це він повідомив у програмі «По дорозі» на 12 каналі 28 грудня.
Актор розповів глядачам про свої найпам’ятніші ролі.
«Перший раз я, по-моєму, зіграв Діда Мороза, будучи в класі 8-му чи 9-му. Мене просто вибрали у школі, надягнули костюма, і я вже тоді намагався по 5 ранків грати. Потім, коли прийшов у театр, мені знов трапилася ця роль. Я запалював усі новорічні ялинки років 20 підряд, будучи Дідом Морозом. Потім, коли прийшла, скажімо так, мода на Святого Миколая, я почав грати Святого Миколая», – пригадав артист.
За його словами, люди, зокрема діти, по-різному сприймали його у ролях новорічних персонажів.
«Колись ми у театрі мали такий досвід. Вирішили відмовитися від послуг Діда Мороза і передати ці функції Святому Миколаю. Діти гарно сприймали Святого Миколая, а в кінці питали: «А де Дід Мороз?». Адже вони звикли до нього. Тепер ми намагаємося поділити ці функції: Святий Миколай, Дід Мороз, Санта Клаус», – каже Олександр Якимчук.
Зазначає, ролі по-різному вдавалися: іноді без підготовки все виходило чудово, а бувало, що навіть тривала підготовка не рятувала від творчого провалу.
«Мій товариш відкрив невеличке кафе в Луцьку і, попросив прийти розважити людей. Я підготував купу костюмів, заготовок, інструментів і прийшов до них Дідом Морозом. А це були 90-ті роки, почалося віялове відключення електроенергії. Коли я прийшов в це кафе – відключилася вся електроенергія. Там мав працювати якийсь оркестр, щось мали грати, співати – нема. І от я один Дід Мороз у повній темряві. Правда, поставили якісь свічечки. Приготував великий сценарій. Але обставини склалися так, що це був найважчий мій Новий рік. 3 години я відпрацював, як у пеклі.
А одного разу я сиджу вдома із сім’єю, відпочиваю, готуємося до зустрічі Нового року. Дзвонить мій кум і каже: «Саша, я в Ковелі застряг. Я взяв халтуру в кафе і вже взяв завдаток, а не можу доїхати до Луцька. Будь ласка, врятуй. У підсобці весь реквізит, костюми». Я взяв сина, дочку – прийшли в те кафе. Знайшли якийсь там костюм, синові одягли на голову чорну панчоху – це був африканський Дід Мороз. Без ніякого сценарію. Публіка була в захваті! Це був найкращий Новий рік, який я провів за своє життя. Це був такий успіх! Нас не відпускали до 4-ї години ранку, і ми не хотіли йти до 4-ї години ранку», – пригадав Олександр Якимчук.
Артист каже, що традиційно упродовж багатьох років виконував роль Святого Миколая на засвіченні головної ялинки Луцька.
«У минулому році я ще засвічував головну ялинку міста. Це вже стало традицією. А в цьому році я просто захворів. Боязнь коронавірусу, щоб не заразити себе, інших людей… Я просто побоявся вийти на свіже повітря», – розповів актор.
«Був інший Святий Миколай. І слава Богу! Молодь росте. Їм треба уже завойовувати оцей простір, який колись був наш. Це не прерогатива одного покоління, одних акторів. Молодь має розвиватися і йти далі», – додав він.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Раніше ми могли собі дозволити навіть 3-місячні гастролі». Як виживає Волинський драмтеатр
Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Останні публікації
- Новини Волині 10 серпня | У Луцька з вікна випала дитина та як будуть навчатись школярі цьогоріч
- Допомога ДСНС від Німеччини. ВІДЕО
- У Луцьку однорічний хлопчик впав з вікна дев’ятого поверху. ВІДЕО
- Чи безпечна Рівненська АЕС для довкілля. ВІДЕО
- Вчитися будуть, але не всі за партами: яким буде навчання на Волині. ВІДЕО
- У Луцьку презентували виставку у старовинній техніці левкасу. ВІДЕО
- «Пригодиться як не мені, то іншим»: українські господині готуються до зими. Відео
- Чи потрібно робити бустер, якщо перехворів на COVID-19
- Новини Волині 9 серпня | Полювання на «зайців» у маршрутках та яка ситуація з укриттями у школах Луцька
- У Луцьку в маршрутках запрацювала служба контролю. Відео
- Готуємося до навчання під час війни: у Луцьку перевіряють укриття у школах. Відео
- «Патріотична книгозбірня»: з Вараша відправили у Польщу українські книжки. Відео
- Як знайти найближчі пункти щеплень та вакцини від коронавірусу. Відеоінструкція
- Змінили сукні на військові форми: як воюють волинські захисниці. Відео
- Хропіння. Чим небезпечне та як здолати? Олександр Щурук | Телемедицина
- Партизани стали головним брендом Херсонщини цього сезону, а не кавуни
- Новини Волині 8 серпня | Як військові отримують допомогу та про врожай на Волині
- Жнива 2022: волинське зерно експортуватимуть до Європи та Африки. ВІДЕО
- Військові розповіли, як отримують допомогу. ВІДЕО
- Жінка-донор віддала серце, нирки і печінку іншим людям. ВІДЕО
- У Луцьку збирають гроші дітям, які постраждали від війни. Відео
- Новини Волині 5 серпня | Волинянин заперечує агресію росії та кому вручають повістки
- Як у луцьких школах збиратимуть в укриття дітей. ВІДЕО
- Полонені і зниклі безвісти: хто може отримувати виплати замість військовослужбовця. ВІДЕО
- Гаряча пора: на Волині надзвичайники провели перевірки на полях. ВІДЕО
- Волинянин заперечує агресію росії. ВІДЕО
- Призивають лише із 27 років: кому першочергово вручають повістки. ВІДЕО
- Запрацювала гаряча лінія з питань вакцинації та грудного вигодовування
- Патріотичні браслети та листи-малюнки: що діти у Луцьку роблять для перемоги. Фото, відео
- Новини Волині 4 серпня | Вівці-переселенці та чи важко російськомовним перейти на українську
- Бійці князівської бригади уклали понад сотню шлюбів
- Робота громадського транспорту, перемоги веслувальниць, історія героя-захисника | Дайджест Ковель
- «Перемикаймо клавіатуру в голові»: чому не всі переселенці переходять на українську
- Осколки й залишки дерева досі витягують з ран: історія бійця з Ковельщини. ВІДЕО
- «Російська мова сьогодні – це знаряддя вбивства», – Михайло Бучак | Духовна абетка
- Як вівчар гнав отару через окуповані села Донеччини. ВІДЕО
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: