Дивіться у програмі «Громада. Ківерці»:

– Волинські громади намагаються всіляко допомогти тим, хто тимчасово переїхав із гарячих точок України: продуктовими наборами, які можна брати при потребі, безоплатними магазинами з одягом, взуттям та іншими речами першої необхідності, медичною допомогою та юридичною підтримкою. Аби надавати допомогу якісно і швидко та для того, щоб забезпечувати усім необхідним прифронтові і так звані «нульові» зони України, при Ківерцівській міській раді створили Координаційний центр.

– Ківерцівська громада одна із найактивніших в області у питаннях дерадянізації та дерусифікації. Станом на нині 40 вулиць і чотири провулки, назви яких були пов’язані із країною-агресоркою, уже мають інші відповідники.

– Ремонт вулиць та прибудинкових територій, вапнування та зариблення озера, наведення ладу з комунальним підприємством, ремонти та купівля нового обладнання в лікарню. Поки наші бійці боронять Україну на сході і півдні, ті, хто в тилу, роблять усе, аби міста в Україні й далі розвивалися. У Ківерцівській громаді вірять у швидку перемогу і кажуть, що її хочуть святкувати на доглянутих вулицях та в облагороджених скверах.