Ще кілька місяців тому бригади екстреної медичної допомоги в спокійному режимі виїжджали на виклики і були впевнені у своїй безпеці. Тепер вони на передовій у війні проти коронавірусу і не знають, що може їх чекати наступного виїзду. Саме тому мережа АЗК WOG взялася допомагати волинським “швидким”.

“Був такий випадок: у Нововолинську виїжджала бригада, простий виклик, сказали, що втрата свідомості. А потім в цього пацієнта позитивний ПЛР-тест на коронавірус. І в результаті вся наша бригада була інфікованою”, – розповів керівник КП “Волинський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Шмаль.

Березень цього року медики запам’ятають надовго, адже такої кількості викликів за час їхньої роботи ще не було, нині їх кількість сягає 150 на добу. При тому, що паливо закупляли на приблизно стабільну кількість виїздів. Допомогли впоратись з цією проблемою благодійники.

“Фондом “Патріоти Волині”, засновник якого – Степан Івахів, було передано талони на пальне: на дизельне і на бензин. Ми одразу почали ними користуватися, роздали по відділеннях. Так як кількість виїздів збільшилася, це нам дуже допомагає”, – наголосив Шмаль.

Часто доводиться виїжджати у віддалені від райцентрів населені пункти, тому третину подарованого пального, каже керівник центру екстреної допомоги, вже використали. Усього благодійники вручили талонів на 20 тисяч виїздів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: БФ “Патріоти Волині” передав волинським лікарням 170 пульсоксиметрів

Вже найближчим часом компанія WOG планує іще низку благодійних ініціатив.

“Компанія WOG планує зараз багато ініціатив, які спрямовані в першу чергу на лікарів, які знаходяться на “передовій” боротьби із коронавірусом”, – додає представниця компанії WOG Наталія Маленицька.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Степан Івахів передав волинським медикам потужний гематологічний аналізатор