Луцька волейбольна команда «Волинь-Університет-ОДЮСШ» відпочила та готова виборювати нові медалі. А для здобуття перемоги для спортсменок готують нову форму і навіть будують споткомплекс на Світязі.

Спортсменкам із «Волинь-Університет-ОДЮСШ» саме показують нову форму, в якій вже днями дівчата боротимуться за нові медалі.  Спочатку їдуть на перший тур чемпіонату суперліги у Рівне, після цього відстоюватимуть честь Волині у Южному, а в кінці місяця зіграють вдома – у Луцьку.

Головний тренер команди Богуслав Галицький каже: ці три тури – найсерйозніші у цьому сезоні.

Аби студентки ВНУ імені Лесі Українки, які складають основу професійної суперлігової команди «Волинь – Університет – ОДЮСШ», здобували все більше перемог, на Світязі для тренувальних зборів спортсменок саме будують спорткомплекс.

“Великий спортивний комплекс критий для того, щоб вони мали можливість спокійно виїжджати на тренувальні збори, на “Гарт” – нашу базу – і спокійно тренуватися, максимально приділяючи увагу саме тренуванню”, – каже ректор ВНУ ім. Лесі Українки Анатолій Цьось.

Капітанка «Волинь-Університет-ОДЮСШ» Олена Рудик каже: цей спорткомплекс неабияк потрібен команді, бо дівчата зможуть більше працювати над технікою на тактикою гри.  (

Та попри будівництво нового спорткомплексу та розробку дизайнерами форми, у команди ще є нагальна потреба – спонсори. Бо луцькі волейболістки – єдині в Україні, які не отримують заробітну плату. І хоч міська та обласна влада всіляко намагаються фінансово підтримувати команду, грошей на зарплати ні тренерам, ні дівчатам – немає.

Волейболістки кажуть: розпочинати сезон готові із бойовим настроєм. Більше того, у планах лишень здобуття медалей.