У вихідні баскетбольний клуб «Старий Луцьк» зіграв останні у цьому році поєдинки. Команду «Хімік-2» лучани вважають одним із головних суперників у сезоні, тож за перемогу варто було буквально боротися.

Старт на рівних та вдалі атаки обох команд. Так розпочалася боротьба «Старого Луцька» проти «Хіміка-2» в суботу , 11 грудня. Однак уже з другої чверті лучани вибилися вперед. Перевагу «Старому Луцьку» вдалося зберегти до кінця гри, й фінальна сирена зафіксувала перемогу господарів із рахунком 86-71.

Непросто для «Старого Луцька» розпочався другий поєдинок. У першій половині гри «Хімік-2» атакував і не давав лучанам шансів бодай зрівняти рахунок. Але ситуація на майданчику змінилася вже у третій чверті.

«У перерві тренер розібрав моменти, підказав, де в нас є проблеми, і ми перелаштувалися. І це дало результат», – зазначив гравець БК «Старий Луцьк» Сергій Юрченко.

Із рахунком 82:67 на користь господарів завершився другий поєдинок. Суперники повертаються додому із поразкою.

Для «Старого Луцька» ця гра була останньою в році, однак уже на початку наступного лучани продовжать боротьбу за першість у чемпіонаті. Нині, кажуть, команда в хорошій формі й готова надалі боротися за перемогу.

«Ми цей хід ще піймали після поразки з «Говерлою» на початку чемпіонату і цей хід підтримуємо. Десь є більш впевнені перемоги, десь буває важкувато, але ритм команди піймали, і нам цей ритм просто треба зберегти», – зауважив головний тренер БК «Старий Луцьк-Університет» Володимир Журжій.

Після гри з «Хіміком» лучани лише підтвердили свою першу позицію в турнірній таблиці. На наступній сходинці – команда із Рівного, а третій наразі баскетбольний клуб із Хмельницького.