Ковель відзначив 503 річницю з дня заснування. Розпочалось свято з урочистостей в народному домі «Просвіта». Серед гостей – очільники міста попередніх скликань, депутати міської ради, члени виконкому, представники духовенства.

Яким було святкування розповіли у пресслужбі міської ради.

До присутніх з вітальним словом звернувся Ковельський міський голова Ігор Чайка:

«Дякую кожному за особистий внесок у розвиток Ковеля. Переконаний, що кожен з вас на своєму робочому місці може покращити його потенціал. Хотів би, щоб всі наші дії і помисли визначали любов та турбота до міста, яке ми всі називаємо рідним. Без сумніву, Ковель має великі перспективи і ми з вами можемо їх реалізувати, якщо будемо однією згуртованою командою. Закликаю всіх до відповідальності, розсудливості і копіткої праці на благо нашої громади. Разом зробимо Ковель привабливим для інвесторів, заможним, безпечним і комфортним для ковельчан, цікавим для гостей і туристів».

За досягнуті успіхи, сумлінну працю, професійну майстерність, примноження здобутків й іміджу рідного міста, активну громадську позицію та з нагоди Дня Ковеля Ігор Чайка вручив Подяки представникам різних галузей.

Нагородив очільник міста у цей святковий день і жінок, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня».
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв. Також від учасників урочистостей лягли квіти до стели на честь земляків – загиблих учасників АТО.

Ковельчан також привітали голова Ковельської районної ради Вячеслав Шворак та перший заступник голови Ковельської районної державної адміністрації Сергій Книш, директор благодійного фонду «Патріоти Волині» Павло Самолюк, Почесний громадянин Ковеля, міський голова 1991-1998 років Анатолій Семенюк.

Учасники концертної програми відтворили сторінки славного історичного минулого Ковеля, у пісні і слові – передали героїчне сьогодення, любов до рідної землі представників нашої громади.

Приємним сюрпризом для усіх став виступ народного артиста України, фронтмена гурту «Мандри» Сергія Фоменка. Такий подарунок ковельчанам зробив Почесний громадянин міста Іван Омелянюк.

А нова пісня про Ковель у виконанні Василя Марчука завершила урочисту частину свята.