У Луцьку пам`ятним молебнем та покладанням квітів біля пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України»  вшанували пам’ять героїв, загиблих в Антитерористичній операції.

Скорботний мітинг відбувся сьогодні, 22 травня  на Театральному майдані обласного центру, – повідомляють на сторінці голови  Волинської обласної державної адміністрації Олександра Савченка.

Вшанувати пам’ять Героїв прийшли військовослужбовці, духовенство, громадські активісти, представники влади та небайдужі містяни. 

Під час мітингу священники відправили панахиду, а присутні стали на коліна, аби вшанувати пам’ять загиблих та поклали квіти до фотостенду. Окрім того, рідні військовослужбовців та небайдужі волиняни відвідали Алею почесних поховань міського кладовища у селі Гараджа.

Заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець, яка була присутня на панахиді, відзначила, що пам`ять про Героїв повинна жити вічно.

“Вони першими поїхали за сотні кілометрів обороняти нашу країну. І вони першими віддали життя за те, щоб ми жили, а ворог не просунувся далі по Україні. Ми сьогодні вдячні Героям за те, що стоїмо під мирним небом. І вдивляючись в їхні обличчя на монументах ми розуміємо, що їм було за кого і за що боротися. Дуже важко спостерігати за батьками, дружинами, дітьми, на обличчях яких – сльози. Знайте, ми їх ніколи не забудемо! Вшановуючи загиблих у Волновасі ми заприсягнули собі ніколи не втратити пам`яті. Низько поклоняємося вам. Хочеться бачити і в наступних поколінням гордість за наших хлопців і за те, що вони віддали своє життя”, – наголосила Світлана Мишковець.

Нагадаємо, що 22 травня – річниця трагедії під Волновахою, в результаті якої загинули 18 військовослужбовців 51-ої бригади. Серед них – десятеро волинян.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: