28 червня в честь святкування Дня Молоді  в Підгайцівській об’єднаній територіальній громаді провели фестиваль «Здоровий спосіб життя».

Про це повідомили у Волинському обласному  центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

До спортивної програми свята входили різноманітні конкурси зі стрибків на скакалці, перетягування линви, кидків баскетбольним м’ячем, у вправах з підніманні гирі 24 і 16кг, турнір з волейболу та футболу. Також для учасників організували естафети серед сімей «Тато, мама, я – спортивна сім’я » і змагання серед дітей ДНЗ «Веселі старти».

Основними цілями та завданнями спортивної програми є сприяння духовному і фізичному розвитку молоді; формування традицій і культури здорового способу життя; організація активного змістовного дозвілля за місцем проживання та відпочинку; залучення населення до систематичних занять фізичною культурою та спортом; створення умов для підтримання індивідуального здоров’я людини, як стану повного фізичного та психічного благополуччя.

По завершенню свята переможців та призерів як в командних, так і в індивідуальних видах спорту та конкурсах було відзначено грамотами, дипломами та призами від організаторів та спонсорів заходу.