Водні забави для дітей. У таборі “Сонячний”, що у Гаразджі влаштували “Дні відкритої води”. Тут юні волиняни мали нагоду поплавати на байдарках, спробувати свої сили у змаганнях зі спортивного туризму та почастуватися смаколикакми.

“Є наші гуртківці, які займаються в гуртках центру по області і періодично ходять в походи, тобто займаються цим як спортсмени, але окремо є діти, які приходять сюди вперше, які просто сідають в байдарку і плавають перший раз і долучаються до всіх відкритих заходів”, – розповів директор Волинського центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства  Богдан Бальбуза.

Усіх туристів організатори розподілили по різних локаціях. Для наймолодших – ознайомче катання на байдарках з інструкторами. Старші змагались у швидкісному проходженні дистанції, маневруючи та намагаючись випередити суперників в часі. Чимало дітей, випробували себе у ролі веслувальників вперше.

Паралельно з водними забавами діти брали участь у різних спортивних змаганнях та майстер-класах з техніки спортивного туризму.

“Ми плануємо, що в нас буде гаряче літо і що через воду, байдарки і походи пройде більше 1000 дітей”, – розповів Богдан Бальбуза.

Зазначають, що наступні водні активності планують організувати вже наступного тижня.