Вдалий бренд – складова успіху. Розповіли як волинським об’єднаним громадам стати відомими. Радниця з питань децентралізації Волинського центру місцевого урядування Олена Кузьмич разом з представниками ОТГ поділилася своїми напрацюваннями. За її словами, логотип – саме те, що допоможе громадам заявити про себе у громадському та медійному просторах.

Фахівці кажуть – для того аби створити свою унікальну пропозицію необхідно мати стратегічний план розвитку громади. Стануть в нагоді і пам’ятки, розташовані на території ОТГ. Якщо ж їх немає, можна пофантазувати і придумати власну цікаву історію.

Тетяна Когрушева представляє Колодяжненську об’єднану громаду. Розповідає, у їх логотипі будуть зображення речей, що належали Лесі Українці. До прикладу, перо. Адже саме у Колодяжному відома письменниця проживала певний час.

Зі слів спеціалістів популяризувати і розвивати громаду можна  також завдяки співпраці зі  ЗМІ, організації прес-турів і круглих столів, поширенні брендованої продукції. А ще створення сайту громади і сторінок у соціальних мережах.