Нові подробиці аварії, в якій загинули шість людей. Автомеханік Костянтин Кузнєцов розповів як їхала учасниця смертельного ДТП в Харкові Олена Зайцева. Під час допиту в Київському райсуді майстер заявив, що дівчина рухалася зі швидкістю сто два кілометри на годину. За словами Кузнєцова, він оглядав пошкоджений Лексус, на якому їхала Зайцева. Чоловік повідомив, що у момент, коли спрацювали гальма, вимикач стоп-сигналу був вимкнений. Проте увімкненою була третя передача та в машині спрацювала система стійкості автомобіля. Також за словами механіка, автомобіль їхав не зовсім прямо, а рухався убік.
Прес-секретарка прокуратури Харківської області Віта ДубовИк відповіла, що в документі зазначена та ж швидкість – сто два кілометри на годину. Проте раніше дані не вказали в обвинувальному акті, оскільки свідки не  могли підтвердити цю цифру. Крім того в суді адвокат постраждалої Оксани Берченко подала клопотання, щоб при винесені рішення врахували й те, що Зайцева приймала барбітал. А це, за словами правозахисника, є наркотичним препаратом. щоб враховували ці експертизи при винесенні рішення.
Пізніше прокурор частково підтримав клопотання.
Увечері вісімнадцятого жовтня дві тисячі сімнадцятого року в Харкові сталася смертельна аварія за участю автомобіля Лексус, який вилетів на тротуар та перекинувся. Внаслідок ДТП загинули п’ять людей, ще шестеро отримали поранення різного ступеню тяжкості.
Пізніше в лікарні померла ще одна потерпіла в аварії.