Ефективність роботи нардепів-волинян, обраних за мажоритарними округами впродовж сьомої сесії, моніторила Громадянська мережа Опора. Йдеться про період з 5 вересня 2017 року по 19 січня 2018 року. Підсумки такі: 34 зареєстровані законодавчі ініціативи, 43 подані депутатські запити та 11 сутнісних виступів у Раді.

У рейтингу відвідуваності за електронною реєстрацією волинські обранці мають високі показники. Лідирують Ігор Гузь та Степан Івахів. У них 98 та 96 відсотків відповідно. Дані письмової реєстрації – дещо відрізняються. Тут стовідсоткову явку продемонстрував Гузь, 92 відсотки у Ігоря Лапіна.

За період сьомої сесії народні депутати, що представляють Волинську область у парламенті, зареєстрували загалом 34 законодавчі ініціативи. Проте, лише 4 з них набули чинності. Тут найвищий показник у Ірини Констанкевич та Ігоря Лапіна.

Голосували найчастіше найініціативніші законотворці. Тільки у цьому рейтингу Лапін випередив Констанкевич на 6 сотих відсотка. Щодо присутності під час голосувань, то найдисциплінованішим волинянином у парламенті є Степан Івахів, який був відсутній лише під час 5 % голосувань.

Головним «спікером» від волинських обранців можна назвати народного депутата Ігоря Лапіна. У нього, за інформацією офіційного сайту Верховної Ради України, налічується 8 виступів, а їх загалом було 11. Крім того, протягом сьомої сесії мажоритарники подали 43 депутатські запити, які адресували Кабінету Міністрів України, Генеральному прокурору України, керівникам міністерств та відомств, місцевим органам влади.