Голова Павлівської громади Володимир-Волинського району Андрій Сапожник вважає, що у 2022 році ситуація зі станом доріг у громаді покращиться. Він назвав шляхи, які ремонтуватимуть першочергово.

Про це йшлося у програмі «Позиція» на 12 каналі 13 січня.

За його словами, уже готова проєктно-кошторисна документація на капремонт дороги він Іваничів до села Переславичі, яка проходить через Павлівку. Також виготовляють проєктно-кошторисну документацію на відрізок дороги від межі Володимир-Волинського району до Павлівки.

«Якщо це все буде реалізовано, я думаю, на кінець 2022 року в нас набагато покращиться ситуація із дорогами обласного значення. Є ще дороги місцевого значення і дороги комунальної власності. І трошки прикро, що фактично сільська рада повинна займатися ремонтом доріг комунальної власності. Але ми розуміємо, що є проблема доїзду до наших населених пунктів і на правах співфінансування, інколи самі проявляємо ініціативу і ремонтуємо дороги місцевого значення», – зазначив голова.

Він розповів, що 2022 року сільрада працюватиме по ремонту місцевої дороги «Орищі – Луковичі –Бужковичі».

«Також є багато проблем з доїздами до наших сіл: Грушів, Трубки, Завидів. Свого часу ми зробили білощебеневу дорогу до села Трубки – це близько 2,5 км. Але така дорога не може довго служити. Щороку стараємося підсипати, погрейдерувати ті дороги. На переспективу будемо робити все можливе, щоб ці білощебеневі дороги можна було покрити асфальтом», – запевнив Андрій Сапожник.

Також ремонтуватимуть дороги і в самій Павлівці.

«У 2022 році буде ремонтуватися вулиця 8 Березня. Ми зробили проєктну документацію на ремонт дорожнього покриття. У громаді є 20 сіл, це 10 старостинських округів. У нас прийнято, що кожного року в якийсь старостинський округ заходить державний мільйон і плюс кошти місцевого бюджету. Ми дочекалися, що в цьому році цей самий державний мільйон заходить у село Павлівка. Готуємо всі необхідні документи і в червні зможемо заасфальтувати близько 600 м комунальної дороги села Павлівка», – пообіцяв голова громади.

Також Андрій Сапожник розповів, що у планах – побудувати у Павлівці клуб.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Щоб зайшов інвестор, громадам треба об’єднуватися, – голова Павлівської ТГ про переробку сміття