До переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту увійшли 46 волинських доріг, на які з Державного дорожнього фонду виділяється 676,41 млн. грн.

Про це пише Служба автомобільних доріг у  Волинській області.

Нижче – перелік автошляхів, які планують ремонтувати на Волині(за умови достатнього фінансування)

Реконструкція міжнародного автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) на ділянці Ковель – Ягодин з доведенням її під параметри І категорії.

Відновлення за маршрутним принципом міжнародну автодорогу М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест). У планах завершити капремонт на окремих ділянках від м.Ковеля до с. Переспа, а також приступити до відновлення цього автошляху за маршрутами Доманове – Ковель і Підгайці – межа з Рівненською областю.

На автошляху Н-22 Усилуг – Луцьк – Рівне від Володимира-Волинського до Луцька вже маємо відновлене дорожнє покриття. У 2021 році планують завершити розпочатий торік капремонт 13-кілометрової ділянки цього автошляху від Устилуга до Володимира-Волинського за кошти польського кредиту.

Продовжити ремонт регіонального автошляху Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква. На сьогодні маємо якісну дорогу від с.Верба до межі з Львівською областю. У 2021 році плануємо оновлювати її на ділянці Ковель – Верба.

Планують ремонтувати ділянки автодороги Р-14 Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ від с. Дачне у напрямку смт. Маневичі, а також на під’їзді до пункту пропуску «Дольськ».

У планах 2021 року – активне відновлення низки територіальних доріг, пріоритетними будуть напрямки до Шацьких озер:

  • Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин – /М-06/ на ділянках Піща – Верба, від автошляху Н-22 до с.Зимне та Горохів – Борочиче;
  • маршрут Шацьк – Ратне, що пролягає автошляхами Т-03-06 /Т-03-02/ – Шацьк – Вілиця – Прип’ять – Любохини – /Т-03-08/ та Т-03-08 Любомль – Дубечне – Здомишель – Ратне – Камінь-Каширський – Любешів – /Р-14/;
  • Т-03-01 Залісся – /Т-03-02/ на ділянці між селами Пульмо і Гряда;
  • Т-03-05 Нововолинськ – Іваничі – Павлівка – Локачі від повороту на с.Благодатне у напрямку с. Павлівка;
  • Т-03-11 /Р-14/ – Седлище – Камінь-Каширський – Ковель – /М-19/ – Колодяжне – Локачі – /Н-17/ між селами Війниця – Локачі та Привітне – Скобелка;
  • Т-18-02 /М-07/ – Маюничі – Велика Осниця – Красноволя – Колки – / Р-14/ – Копилля – Рожище – Торчин – Шклинь – /Н-17/ на ділянках Сокіл – Рожище та по селу Шклинь;
  • Т-18-06 Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ – Перемишляни на ділянці від Берестечка до межі з Рівненською областю;
  • Т-03-08 Любомль – Дубечне – Здомишель – Ратне – Камінь-Каширський – Любешів – /Р-14 на ділянці Велика Глуша – Погулянка.

Окрім того, постановою КМУ від 17.02.2021р. № 122 передбачено кошти для влаштування елементів системи моніторингу за станом доріг та умовами руху (системи зважування в русі WiM ) на автошляхах М-19 і М-07 та Р-14.