Металевий дріт можна використовувати у різних галузях промисловості — будівництві, машинобудуванні, виробництві складних механізмів, електротехніці й багатьох інших. Дріт буває різних видів — відрізняється за призначенням, діаметром та матеріалом, з якого виготовлений.

 

Виготовляють металеві дроти з:

  • Сталі — зі сталевого дроту виготовляють кабелі, пружини, сітки тощо.
  • Міді — має високі рівні тепло- та електропровідності. Стійкий до корозії, довговічний. Використовується в електротехніці: такий дріт необхідний для виготовлення електрокабелів, трансформаторів, електричних двигунів.
  • Алюмінію — легкий, електропровідний дріт. Використовується для виготовлення електропроводки, автомобільній та авіаційній промисловості.
  • Нержавіючої сталі — стійкі до корозії. Підходять для використання в агресивному середовищі, незамінні в хімічній промисловості, медицині. Використовуються для виготовлення сіток, елементів кріплення та канатів.

Загальні переваги для всіх видів металевого дроту — це міцність, поєднана з еластичністю; гнучкість; тривалий термін експлуатації. Надійність конструкцій та виробів, виготовлених з металевого дроту, гарантована.

Як вибрати металевий дріт: поради

Перш за все, визначте, для яких цілей буде використовуватися металевий дріт. Залежно від призначення, обирають матеріал, з якого виготовлений цей вид металопрокату. Також слід звернути увагу на:

  • Діаметр дроту. Оптимальне значення залежить від умов та цілей, для яких буде використовуватися цей вид продукції.
  • Якість. На поверхні металевого дроту не повинно бути жодних пошкоджень: сколів, тріщин, слідів корозії. Навіть якщо ціна виробу з дефектами є дуже низькою, обирати його ні в якому разі не варто. Адже всі ці речі можуть вплинути на якість виробів та конструкцій, які будуть виготовлятися з дроту.
  • Цінова політика. Надмірна економія — не найкраще рішення. Обирайте металеву продукцію в середній ціновій категорії. Проте якщо бажаєте отримати знижку, співпрацюйте з металопрокатними компаніями на умовах оптових закупівель. Це — можливість отримати найбільш вигідну вартість виробу.

З увагою ставтеся до вибору постачальника металу. Металобаза в Києві повинна мати гарну репутацію, необхідні сертифікати на продукцію, забезпечувати швидку та вчасну доставку. До речі, витрати на логістику — ще одне, чим варто поцікавитися. Дізнайтеся заздалегідь, скільки коштуватиме доставка металевого дроту, та яким чином вона відбуватиметься.

Корисна порада: співпрацювати з постачальником на умовах офіційного договору — це чудове рішення. Так ви застрахуєте себе від недорозумінь в процесі співпраці. А якщо вони й виникнуть — зможете врегульовувати останні за законних підставах.

Бажаємо вдалого вибору та успішної співпраці з металопрокатною компанією!