Лікування зубів повинно бути своєчасним, професійним та ретельно спланованим. Саме тому одна з перших послуг, яку ви отримаєте в «Стоматології Єрмакових» – план лікування. Що він в себе включає, з чого складається та як формується – розповів Роман Єрмаков, засновник та лікар «Стоматології Єрмакових».

Перший етап – огляд ротової порожнини, під час якого лікар визначає стан усіх зубів та проблемні ділянки. Оцінюється в першу чергу стан слизової оболонки, періодонта та зубних рядів.

Далі створюємо фотопротокол, який дозволяє зафіксувати і наочно продемонструвати естетику зубів на різних етапах роботи у подальшому.

Після чого аналізуємо дані рентген обстеження та комп’ютерної томографії. Наступним етапом є обговорення результатів аналізу з нашою командою, а в разі потреби ми залучаємо провідних спеціалістів України.

В заключенні пацієнт отримує найкращий, на нашу думку, план лікування та декілька альтернативних. У плані прописане лікування для кожного зуба, враховуючи усі процедури та вартість.

Наявність плану лікування – це перевага, в першу чергу, для пацієнта. Чому?
1. Ви отримуєте комплексне рішення для усунення стоматологічних проблем.

2. Можливість скласти зручний графік візитів до стоматолога.

3. Прозоре лікування, коли ви можете спланувати витрати та знатимете особливість кожної процедури.

ДИВИТИСЯ ТАКОЖ: Бізнес-бранч | Роман Єрмаков

Ми цінуємо довіру кожного пацієнта, а тому створюємо такі умови, в яких не лише лікування буде надійним, але й комфорт та довіра залишатимуться на вищому рівні!

Якщо ви прагнете отримати сучасне та професійне лікування зубів – звертайтесь у «Стоматологію Єрмакових» та отримайте здорову посмішку своєї мрії.

Контакти:

Адреса: м. Ківерці, вул. Паркова, 13 Б

Телефони: +380954016631, +380979873960

Сайт: https://yermakov-stomatology.com/

Фейсбук: https://www.facebook.com/yermakovstomatology

Інстаграм: https://www.instagram.com/clinika.ermakovuh/