Головний поліцейський області Юрій Крошко радить волинянам телефонувати 102 у разі, коли вони бачать у небі підозрілий літальний предмет.

Про це він сказав у програмі «Актуально» на 12 каналі 25 березня.

«Дрони і зараз над областю щовечора з’являються. Їх видно. Інколи намагаються їх збити чи Збройні сили, чи поліцейські, використовуючи зброю. На лінію кордону, знаю, збивали, і то були дійсно ворожі дрони. На території міста поки що не збили жодного. Працюємо над цим», – запевнив Юрій Крошко.

«Якщо люди бачать підозрілі апарати – нехай телефонують. Ми бачимо їх і самі. На території області багато блокпостів – кожен чує, бачить. Ми самі їх виявляємо, розуміємо напрямок руху, але технічні засоби поки що не завжди дозволяють адекватно на це відреагувати», – розповів начальник обласного управління Нацполіції.

Але, за його словами, поки що на території області ніяких дій, які б свідчили, що вони були скоєні з використанням дронів, не зафіксовано.

За запитання ведучого, чи можна спробувати збити дрон власноруч, як це зробила жінка у Києві за допомогою банки зпомідорами, Юрій Крошко сказав: «Якщо ви у багатоповерховій будівлі і дрон близько до вас, і є така можливість, то чому б і ні».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Злочинів на Волині поменшало більш ніж удвічі