У Луцьку відгриміла головна спортивна подія року: Dmytruk Luchesk Half Marathon. Ентузіасти зі всієї України випробовували себе на витривалість. Учасники долали дистанції у 5, 10 та 21 кілометр вулицями міста.

Хто першим зумів подолати найбільшу дистанцію та як в цілому дався забіг спортсменам – розповість Ангеліна Гущина.

Цьогоріч Dmytruk Luchesk Half Marathon відбувся вшосте. Свої сили 12 вересня випробовувала майже тисяча учасників з різних куточків України. Це як професійні атлети, так і звичайні прихильники здорового способу життя.

Учасники долали дистанції на вибір у 5, 10 та 21 кілометр вулицями Луцька. Цьогоріч через ремонт Проспекту Волі маршрут дещо змінили і спортсмени мали на трасі кілька підйомів. Та це, кажуть, робило дистанцію лиш цікавішою.

Не пройшло й півгодини, як свої 10 кілометрів вже здолав Валерій Макарук.

А от Сергій Ціхоцький фінішував із кількамісячною донечкою на руках. Біг теж 10 кілометрів, дитя взяв за 100 метрів до фінішу. Каже: у півмарафоні бере участь вже вп’яте.

Чимало учасників брали участь у півмарафоні усією сім’єю та ще й з домашніми улюбленцями.

Якщо більшість спортсменів обирали для забігу красиве та якомога зручніше спортивне вбрання, то рятувальник Дмитро вирішив показати в яких умовах доводиться працювати ДСНсниками у надзвичайних ситуаціях. Тож свої кілометри долав у повному спорядженні пожежника.

Спортсмени діляться, значно: полегшувала забіг шалена підтримка вболівальників.

Переможцем півмарафону, як і минулоріч, став Юрій Русюк. Дистанцію у 21 кілометр він подолав за годину 9 хвилин. Чоловік є рекордсменом півмарафону за всі роки.

Серед жінок першість здобула спортсменка з Молдови Лілія Фіськович, що й у 2018 також була першою. Жінка – учасниця двох Олімпійських ігор. Також свої сили у змаганнях перевіряли дітлахи. Залежно від віку для них пропонували дистанції 100, 500 метрів та один кілометр.

Було чим зайнятися й тим, хто прийшов підтримати своїх рідних. На території спортивного свята проводили різноманітні майстер-класи та розваги для дітей. В цілому, за словами вболівальників, спортивний захід їм дуже сподобався.

Організатори кажуть: наступного року теж планують проводити півмарафон. Тож усіх заохочують кинути виклик собі і почати готуватися.