У прокуратурі  перевірять походження й відповідність держстандартам засобу для дезінфекції, який закупила Луцька міська рада. 

У межах розслідування правоохоронці перевірять походження препарату, його відповідність державним стандартам і нададуть оцінку діям осіб, причетних до його обігу, – повідомили у пресслужбі прокуратури області.

Зазначимо, йдеться про закупівлю міськрадою засобу для зовнішнього застосування для знезараження шкіри від вірусів, який безкоштовно видавали й планували видавати лучанам, працівникам соціальних служб, медикам, правоохоронцям, інспекторам муніципальної варти та усім, хто посилено працює у зв’язку з карантином.

У прокуратурі повідомили, що у мережі Інтернет з’явилися скарги тих, хто користувався препаратом, на погіршення стану здоров’я, спричинені його використанням.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Луцьку дозволили роботу низці магазинів і сервісів

Так, прокуратура Волині 7 квітня внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про обіг, можливо, фальсифікованих лікарських засобів, вчинений службовими особами Луцької міської ради.

Довідково: 

Відповідальність за фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів встановлена ст. 321-1 КК України. Виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут завідомо фальсифікованих лікарських засобів – караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.