Квіти, аплодисменти та подарунки. Так на Волині зустріли лижницю Юлію Батенкову-Бауман, яка здобула золото на Паралімпіаді у Пхьончхані. Спортсменка розповіла  – незважаючи на те, що наразі більшість часу проводить у Києві, Волинь залишається бАтьківщиною. Саме тут, у місті Ковель, розпочалась її спортивна кар’єра. Тож теплому прийому у Волинській ОДА – дуже втішилась. Зізналась, що на радощах навіть не заглядала до подарункових пакетів.
Спортсменка мріяла про нагороду вже давно, але на попередніх трьох паралімпіадах їй вдавалось здобути лише бронзу та срібло. Тож у Пхьончхан їхала із непохитним наміром вибороти перемогу. Все – заради своєї дочки Злати. Через змагання Юлія не бачила її декілька місяців.
Розслаблятись лижниця не збирається. Юлія пообіцяла, що активно тренуватиметься, аби у 2022-ому році виступити на наступній Паралімпіаді у Пекіні. До слова, напередодні президент Порошенко вручив Юлії орден “За заслуги” третього ступеня. А за виборену золоту медаль спортсменка вже отримала грошову винагороду у 125 тисяч доларів.