У Луцьку знову змагалися юні екологи зі всієї Волині. Цього разу обласний етап всеукраїнського конкурсу екологічної просвіти відбувся на базі 15 школи, де біології приділяють особливу увагу. Софія приїхала представляти рідний Смолигів. Її команда називається “Зелений десант”. Окрім просвітницької роботи: роздавання еко-буклетів, інформування людей про шкоду довкіллю, діти постійно озеленюють свою місцину: саджають дерева.

“Зелені десантники” зі Смолигова підготували для глядачів сценку. Юні екологи із Старовижівського району теж показали міні-виставу.

Юні захисники природи демонстрували не лише свою акторську майстерність. Також вони співали і показували хореографічні номери. Цього року темою конкурсу була «Моя мала Батьківщина».

Загалом у Луцьку в другому етапі змагань виступили 14 команд. Перемогу світкували команди з Ратного та Рожища. Вони зустрінуться в фіналі з лідером першого етапу командою з Каменя-Каширського. Переможець буде захищати честь Волині на всеукраїнському конкурсі, що відбудеться в Сумах.