У декана факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Юрія Громика 17 грудня закінчується контракт.  Участь у наступних виборах він не братиме.

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Допис подаємо без змін:

Чотирнадцять років тому (аж важко повірити, але доведеться…), у жовтні 2005 року, трапилася зі мною одна оказія. У силу збігу різних обставин став я деканом рідного для мене факультету. Щоб осмислити й оцінити все, що відбулося згодом, мені самому треба ще трохи часу на роздуми. Бо то був такий вир із подій (переважно позитивних і яскравих)!.. Не маю сумніву: отримав безцінний досвід! Бо, коли починав цю свою, так би мовити, місію, сам ще тільки вчився працювати, зокрема і з людьми (мав щойно якихось п’ять років викладацького стажу). Зате поруч були мудрі, талановиті і порядні колеги (спершу – мої університетські Учителі, невдовзі – уже й мої учні); їхню підтримку відчував завжди, навіть у геть скрутні моменти (було ж усякого). А головне – мав унікальну нагоду зовсім зблизька спілкуватися зі студентами (мабуть, треба пів словника епітетів переписати сюди, щоб схарактеризувати тих пречудових молодих людей, яких гуртує навколо себе наш факультет). От у такій розкоші спілкування роки й минули…

17 грудня закінчується контракт, за яким я працював на посаді декана. Збіглося це з подіями, які, вірю, принесуть колективу університету хороші й очікувані зміни. Для цього заклад конче потребує нових людей – зі свіжими ідеями, з натхненням, зі свідомим бажанням реформ і реальним баченням їх упровадження. Невдовзі буде оголошено конкурс на заміщення вакантної посади декана факультету філології та журналістики. Вірю, що колектив обере достойну й мудру людину. Я ж не буду брати участі у цих виборах (це моє свідоме й остаточне рішення), але в усьому готовий допомагати і підтримувати.

Щиро дякую вам, мої шановні колеги, за співпрацю, підтримку й допомогу! Пам’ятаймо: незалежно від посад ми мусимо щонайперше дбати про імідж університету, зокрема й факультету філології та журналістики. Над цим і попрацюємо!

Дорогі наші студенти, прехороші мої друзі і натхненники! Мені спокійно за майбутнє нашого рідного факультету, бо тут є ВИ… Дякую!