З 12 березня усі школи Луцька йдуть на карантин через загрозу поширення коронавірусу. До слова, раніше повідомлялося, що навчання призупинять від 13 числа.
Про це йдеться на сторінці Луцької міської ради у фейсбуці.
Від 12 березня до 3 квітня припиняється навчальний процес у школах, дошкільних навчальних закладах, закладах позашкільної освіти, закладах професійно-технічної освіти.

«Закликаємо батьків обмежити відвідування дітьми місць масового скупчення людей, зокрема, торгівельно-розважальних закладів, кінотеатрів тощо», – йдеться у повідомленні.

Зауважимо, що увечері 11 березня на сайті Міністерства освіти і науки України з’явилася інформація про припинення навчального процесу від завтра, 12 березня, на три тижні відповідно до рішення уряду. Оприлюднили також лист Міністерства освіти і науки з докладними рекомендаціями для керівників закладів та управлінців. У повідомленні МОН зауважують, що під час карантину учням та студентам забороняється відвідувати заклади освіти.

Нагадаємо, уряд заявив про введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні, а також запропонував ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Підозра на коронавірус у Луцьку: жінку ізолювали