За день до виборів на посаду ректора СНУ імені Лесі Українки шість кандидатів зустрілися зі студентами. Щоправда, вчасно з’явилися на зустріч тільки п’ятеро – Анатолій Шваб, Наталія Коцан, Анатолій Цьось, Тереза Левчук і Олександр Колб. Після того як кожен із них коротко розповів про себе, представити свою програму прийшов нинішній ректор Ігор Коцан.

Говорити багато йому не довелося, адже студентам персона Ігоря Коцана добре відома.

Кожен із кандидатів акцентував, в якому напрямку, на їх думку, варто розвивати університет. Усі як один робили наголос на необхідності поліпшення матеріальних умов в університеті та гуртожитках. Також зосереджувалися на інших питаннях.

По завершенні короткої презентації програм студенти запитували кандидатів про надання в університеті медичної допомоги, про покращення житлових умов в гуртожитках та про створення стипендіальних програм для студентів. Цікавилися також найголовнішим – фінансуванням.

Усі кандидати одностайні в одному: для вишу надважливо мати державне фінансування. Його в Україні отримають тільки 30% вишів. А тому головне завдання СНУ ім. Лесі Українки – бути в числі цих 30-ти відсотків. Аби забезпечити розвиток університету, новий ректор вишу, в першу чергу, має керуватися принципом ефективного використання коштів. Нагадаємо, що вибори ректора відбудуться 20 листопада.