На території Ковельської виховної колонії ще півтора роки тому перебували 45 ув‘язнених.

Заклад потрапив під оптимізацію установ виконання покарань в Україні і його поряд з іншими одинадцятьма колоніями зачинили. Вихованців перевели в кременчуцьку колонію – єдиний в Україні заклад такого типу для неповнолітніх хлопців.

Нині колишня ковельська колонія – це ласий шмат для інвесторів. Купа будівель і майже п’ять гектарів території. До приміщень Ковельської колонії підведена вода, газ та світло.

Аукціон з продажу стартував 3 жовтня. Зокрема, до лоту входять 33 одиниці майна, серед яких – адміністративні будівлі, школа, клуб та їдальня для засуджених, будівля ПТУ, склади, цехи, розплідник для службових собак, гуртожитки, гаражі. Також пускають з молотка КПП, котельню, підсобки, господарські будівлі, вишки, теплиці та огорожі. Виручені кошти планують вкласти у будівництво нових та реконструкцію слідчих ізоляторів. На тепер в Україні 48 тисяч ув’язнених. І якраз у СІЗО та установах суворого режиму, за словами Олени Висоцької, є проблеми з утриманням засуджених.

Про інвесторів, кажуть, наразі нічого сказати неможливо. Усе – лиш після завершення аукціону, яке відбудеться 27 жовтня.