Кінотеатри й інші заклади культурної сфери в Україні зможуть працювати під час наступного посилення карантину, але для цього їхній персонал повинен бути вакцинованим проти коронавірусу. А у відвідувачів повинні бути COVID-сертифікати.

Це підтвердив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу «1+1», повідомляє Громадське.

Його запитали, чи відкриють школи для навчання у вересні 2021 року. Міністр зазначив, що у разі вакцинації персоналу працювати під час імовірного майбутнього локдауну зможуть не тільки заклади освіти, а й інші сфери. Але там ковід-сертифікати муситимуть мати й відвідувачі.

«Ми говоримо і про кінотеатри, дивимось культурні та масові заходи. Така практика є у світі… Я пропоную не чекати локдауну, а встати й піти до кабінету щеплення, до центру масової вакцинації та зробити щеплення, щоб в Україні не було локдауну», — наголосив Ляшко.

Також головний санітарний лікар України Ігор Кузін в інтерв’ю «Радіо Свобода» зазначив, що влада не планує запроваджувати локдаун по всій країні, а надалі дотримуватиметься адаптивного карантину. Введення жорстких карантинних правил у МОЗ хочуть відтягнути на максимально віддалений термін.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Де у Луцьку можна вакцинуватися від коронавірусу. Адреси