Реформа пенсійного забезпечення військовослужбовців збільшить розмір їхніх виплат на 77%.

Про це повідомив Міністр соціальної політики Андрій Рева. Урядовець анонсував ще й запровадження диференційованого принципу підвищення для військовослужбовців, які перебували на першій лінії та в тилу. Перерахунок відбудеться з 1-го січня 2018 року − одразу після прийняття відповідного законопроекту парламентом вже у лютому. Але документ навіть не зареєстрований у Верховній Раді. Це підтвердила Голова Комітету з соціальної політики Людмила Денісова.

“Я думаю, що ці два тижні є в Кабінету міністрів України, щоб остаточну редакцію розробити і внести на розгляд парламенту. Я не можу коментувати зараз нічого, що стосується законопроекту “Про перерахунок пенсій військовослужбовцям та іншим правоохоронним органам”. Коли там буде написано, щоб перерахувати з 1 січня 2018 року, я вам буду говорити, що там так і написано. І ми будемо підтримувати це. А якщо там не буде так написано? В тому проекті, який став Законом “Про підвищення пенсій громадянам України”, була написана чітка норма, що до 1 листопада подати уряду. Вони не подали до 1 листопада 2017 року. Зараз я вже нічого не можу говорити.”

Наразі законопроект перебуває на узгодженні у керівників силових відомств. Після початку Пенсійної реформи у 2017-му році, середня пенсія силовиків нині становить 2600 гривень. Після перерахунку вона складатиме понад чотири з половиною тисячі гривень.