Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій місто Нововолинськ віднесено до «червоної» зони.

Так, з 19 жовтня 2020 року у місті починають діяти обмеження, – пише пресслужба Нововолинської міської ради.

А саме забороняється: приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, кінотеатрів, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення.

Заклади зможуть працювати за умови застосуванням адресної доставки замовлень.

Заборона не стосується закладів, які займаються торгівлею продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом.

Змін не буде і для підприємців банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку.